Tajemná žena v MHD

19. ledna 2014 v 11:09 | Mr. Sybil |  Dle skutečné události
Přidávám sem článek, který je též dle skutečné události, o kterém padla zmínka v Paranormálních jevech podle Sybila. Tento článek jsem napsal v roce 2012 na starém blogu a přikládám ho sem proto, abych vystvětlil o co šlo.

Předem než začnu psát, dovolte mi pár slov. Následující příběh je sice pravdivý, ale možná tomu sami nebudete věřit. Já tomu nejdříve také nechtěl věřit. Jenže se to stalo. V tu chvíli jsem si skutečně připadal jako v nějakém béčkovém hororu. Jenže nešlo o smyšlený horor, byl jsem opravdu tam a věci kolem mě se děly. Takže věřte nebo nevěřte, nechám to na vás.
Byl klasický deštivý den, kolem šesté hodiny ráno, a vanul opravdu nepříjemný vítr. ,,Už aby tu byla ta spropadená městská!" říkal jsem si v duchu odhazujíc nedopalek od cigarety. Řidič měl poměrně velké zpoždění. Nesnáším čekání a tak jsem se už opravdu modlil, aby přijel. Konečně tu byl. Nastoupil jsem, kartou zaplatil jízdu a šel si sednout. Kromě mě bylo v autobuse dalších pár lidí. Po pár zastávkách většina lidí vystoupila a zůstal jsem tam jen já. Ale, nebyl jsem tam tak docela sám. V odraze skla, které bylo přede mnou jsem uviděl opravdu podivnou ženu. Ohlédl jsem se za sebe, zda žena sedí tam ale neseděla. Podíval jsem se tedy před sebe ale žena tam také nebyla. Opět jsem se zahleděl do skla a tu zvláštní a nyní i opravdu děsivou ženu znovu zpatřil. Žena se na mě upřeně zahleděla a mě přeběhl opravdu dosti nepříjrmný mráz po zádech. Té ženě mohlo být něco mezi čtyřiceti pěti a padesáti lety. Po celou dobu jsem byl v autobuse jen já a ONA. Následovaly ještě tři zastávky k Intersparu kde jsem měl vystupovat. Autobus se zastavil na zastávce ale dveře se neotevřely. Ovšem z ničeho nic zhasla v autobuse všechna světla. Bylo slyšet jen skřípění motoru a nadávky řidiče. Po pár vteřinách světlo naskočilo a žena byla pryč. Když jsme se rozjížděli, zmateně jsem se podíval z okna na druhé straně, tedy u silnice a v té chvíli se mi zastavil dech. Na silnici tam v mlze stála ONA záhadná žena.

CO SI O TOM MYSLÍTE VY? MYSLÍTE ŽE TO BYL DUCH? NAPŘÍKLAD DUCH ŽENY KTERÁ ZEMŘELA V MHD A STÁLE NENAŠLA KLIDU? OPRAVDU DUCHOVÉ EXISTUJÍ, A JSOU STÁLE MEZI NÁMI A JSPU TO LIDÉ KTERÉ VIDÍME NA ULICI A NEPŘIPADAJÍ NÁM NIČÍM TAK MOC DIVNÍ? JE DOSTI MOŽNÉ, ŽE SI JICH VŠIMNEME JEN MÁLO KDY.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Snapeova Snapeova | Web | 1. února 2014 v 18:37 | Reagovat

Je to zajímavý a sama nevím jestli těmto věcem věřit nebo nevěřit. Před pár dny jsem zrovna napsala dost podobné drabble :D Takže je to vtipné takhle hned narazit na něco podobného :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama